Kniha návštěv

Ahoj návštěvníci.

Zde nám můžete nechat vzkaz. Rádi bychom vás ale upozornili, že vulgární a agresivní příspěvky, budeme mazat. Říkejte si tomu cenzura, když chcete, my tomu říkáme slušné chování. Stejně tak si vyhrazujeme právo mazat i různé spamy a obchodní nabídky.

5 komentářů u „Kniha návštěv

 • 8. 4. 2020 (5:34)
  Permalink

  Zdravím, Lipáci! Na jednom online hraní jeden muzikant zahrál vaší Danielu. Vzpomínka jak hrom! Na vaše hraní třeba zrovna na festivalu Toulavá písnička v Rumburku za dob, kdy ještě byla v letňáku, na večerní hraní, na brášku, který vaše písničky měl moc rád. Prostě parádní vzpomínkový vhled o víc jak dvacet let nazpět. Těší mě, že zas hrajete. Třeba vás někde někdy zas uvidím, až pomine toto koronavirové šílenství. Tak AHOJ, Martina

  Odpovědět
 • 31. 8. 2019 (13:06)
  Permalink

  Ahoj, zaslechla jsem na guláši něco o hraní v Krupce. Kde , kdy a v kolik?? , pokud tedy hraní je. Díky Pejka

  Odpovědět
  • 14. 5. 2020 (12:02)
   Permalink

   Tak jsem zase po obrovské době zadal do gůglu „Lipo Děčín“ a čekal zda se stane zázrak a ono jo.

   Vím, a je mi nesmírně smutno z toho, že se někteří na nás dnes koukají tam někde shůry, zdravím, Dědku!, ale snad se mají ti nahoře líp, než my tu v slzavém oudolí.

   Je to jak v pravěku, ta 80. a 90. léta, doba změn, nadějí. Vzpomínám, když otevřeli Tunel a ještě to nebyla bláznivá diskotéka, jak jsme se občas sešli a zahráli, vy „profící“, já „amatér“. Dobře jsme zahráli zazpívali, popili… Pak jsem si šel na náměstí do obchodu koupit ten váš dávný vinyl a byl šťastný, že si vás mohu poslechnou i častěji, než jen tehdy, když se potkáme.

   A dnes mi počítač zas jednou vybral k tomu mému poslechu Danielu a já začal vzpomínat. A to mě přivedlo až k tomuto psaní. Tak vás všechny zdravím a přeji moc krásných pisniček.

   Tebe zvláště zdravím, Žabáku, asi si na mne po těch letech už ani nepamatuješ. To je fuk. Hlavně, že nám to stále zpívá! 🎸
   Žíža

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *